Gadżety

Oferujemy kubki z nadrukiem, przygotowywane według własnego projektu zamawiającego.

Kubek z własnym nadrukiem

Kubek z nadrukiem na prezent

Własny nadruk na kubku to idealny sposób, żeby wyrazić siebie, szczególnie jeśli oferta sklepów nie spełnia naszych oczekiwań. Kubek przygotowany według własnego projektu to także dobry pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Napis czy grafika na indywidualnie przygotowanym kubku mogą podkreślić czyjeś pasje lub wyrażać uczucia do bliskiej osoby.

Koszulki z własnym nadrukiem to także nieograniczone możliwości dla firm chcących się zaprezentować w niebanalny sposób. Na kubku można umieścić nie tylko ważne informacje o firmie, ale także ciekawą grafikę przyciągającą wzrok. Kubek z indywidualnym nadrukiem sprawdzi się nie tylko jako prezent dla pracowników oraz klientów. Dzięki oryginalnemu projektowi przyciągającemu wzrok będzie znakomitą reklamą firmy.

Od projektu do wydruku, jak to działa?

Nic prostszego, wejdź na naszą stronę i zaprojektuj kubek, wykorzystując nasz kreator. Kreator działa intuicyjnie, dzięki czemu projektowanie kubka nie jest skomplikowane. Wystarczy pomysł, by z łatwością i szybko przygotować indywidualny projekt kubka z nadrukiem.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry