Odzież

Oferujemy wysokiej jakości koszulki z nadrukiem, przygotowywane według własnego projektu zamawiającego.

Koszulka z własnym nadrukiem

Koszulki z nadrukiem, dla kogo?

Własny nadruk na koszulce to idealny sposób, żeby wyrazić siebie, szczególnie jeśli oferta sklepów nie spełnia naszych oczekiwań. Koszulka przygotowana według własnego projektu to także dobry pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Napis czy grafika na indywidualnie przygotowanej koszulce mogą podkreślić czyjeś pasje lub wyrażać uczucia do bliskiej osoby.

Koszulki z własnym nadrukiem to także nieograniczone możliwości dla firm chcących się  zaprezentować w niebanalny sposób. Na koszulkach można umieścić nie tylko ważne informacje o firmie, ale także ciekawą grafikę przyciągającą wzrok. Koszulka z indywidualnym nadrukiem sprawdzi się nie tylko jako odzież dla pracowników, ale też jako ciekawy prezent dla klientów. Dzięki oryginalnemu projektowi przyciągającemu wzrok będzie reklamą firmy.

Od projektu do wydruku, jak to działa?

Nic prostszego, wejdź na naszą stronę i zaprojektuj koszulkę, wykorzystując nasz kreator. Kreator działa intuicyjnie, dzięki czemu projektowanie koszulek nie jest skomplikowane. Wystarczy pomysł, by z łatwością i szybko przygotować indywidualny projekt koszulki z nadrukiem. Po kliknięciu w wybraną koszulkę wybieramy kolor i rozmiar, a następnie naciskamy przycisk projektuj i przechodzimy do kreatora. Kreator koszulek daje możliwość umieszczenia dowolnego napisu, na wybranym tle lub bez. Można umieścić własną grafikę  lub skorzystać z opcji rysowania w kreatorze. Po zakończeniu etapu projektowania wystarczy nacisnąć przycisk zamów, a resztą zajmujemy się już my.

Koszulki z nadrukiem, wysoka jakość.

Do naszej pracy podchodzimy w pełni profesjonalnie, wykorzystujemy wysokiej jakości materiały. Nadruk wykonywany jest metodą opracowaną specjalnie dla odzieży bawełnianej, dzięki czemu charakteryzuje się dużą trwałością i odpornością np. na pranie.  

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i przygotowania własnego w pełni spersonalizowanego projektu. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości czy pytań zapraszamy do kontaktu z nami.

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry