Nasza firma

Nasza firma zajmuje się wszelkiego rodzaju wydrukami i montażami od 2007 roku. W tym czasie zdobyliśmy ogromne doświadczenie w zakresie druku i dobraliśmy najlepsze rodzajów materiałów.  Nasze realizacje można obejrzeć na https://fototapety-art.pl/realizacje.html  

Dlaczego My?

Pierwotnie zaczynaliśmy od druku na ploterach solwentowych, aż do chwili obecnej gdzie drukujemy na najnowocześniejszych ploterach UV i ploterach latexowych. Wydruk UV cechuje się dużą trwałością na wszelkie zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Do wydruku fototapet najczęściej używamy ploterów lateksowych. Druk lateksowy również jest bardzo trwałym wydrukiem  w stosunku do wydruku solwentowego i ekosolwentowego, zarazem druk latexowy jest bezwonny i najbardziej ekologiczny dopuszczony do montażu w miejscach publicznych takich jak przedszkola, szkoły, szpitale, urzędu itp. Do wydruków lateksowych używamy plotera HP latex l370 a do druku UV Canon Oce Colrado i HandTop.

Sklep internetowy 007print powstał w celu ułatwienia procesu zamawiania naszych produktów. Oddajemy w ręce klientów nowoczesne narzędzie do projektowania własnych unikalnych wzorów na odzieży, kubkach, etui na telefonach, fototapetach. Sklep został zintegrowany z bankiem zdjęć  https://stock.adobe.com/pl/  - gdzie klient może wybierać z pośród milionów zdjęć.