Druk na szkle, dowolny rozmiar, dowolny wzór.


Przeznaczenie:

  1. szkło do kuchni
  2. szkło do łazienki
  3. szkło do przedpokoju
  4. szkło do salonu

Dla wzorów ciemnych używamy szkła float 4mm, dla grafik jasnych lub białych polecamy szkło optiwhite. Szkło jest zadrukowywane po wewnętrznej stronie panela przez co nie ma możliwości uszkodzenia wydruku. Szkło jest hartowane.

W cenie mogą państwo wybrać dowolny zdjęcie w naszym portalu.

Za dodatkową opłatą:
- wykonamy otwory na gniazdka
- wykonamy fazowanie krawędzi
- zabezpieczymy szkło od tyłu folią, która w razie stłuczenia będzie trzymała kawałki w całości, a szkło nie rozsypie się po całym mieszkaniu i po rani użytkowników 
- dostarczymy pod wskazany adres
- zamontujemy

Szklane panele

Szukasz ciekawego rozwiązania aranżacyjnego do kuchni lub łazienki? Jeżeli chcesz szybko odświeżyć pomieszczenie, ale nie masz pomysłu, proponujemy ozdobne panele ze szkła hartowanego. Szklane panele do kuchni są w ostatnich latach niezwykle popularne – doskonale sprawdzają się jako alternatywa dla kafelek, a zadruk bezpośredni na szkle wprowadza świeżą nutę do pomieszczenia. W ofercie mamy szkło OptiWhite i float. To pierwsze idealnie odwzorowuje grafiki, drugie zaś stosuje się przy ciemnych aranżacjach.

Bezpłatne grafiki – znajdź pomysł w naszej bazie

Jeżeli nie masz pomysłu na szklane panele, zapoznaj się z naszymi bezpłatnymi grafikami – możesz wybierać wśród setek propozycji z różnych kategorii. Korzystając z naszej bazy pomysłów, dopasujesz produkt do swoich indywidualnych potrzeb, a także sprawisz, że będzie pasował on do stylu, w jakim urządzone zostały kuchnia, jadalnia, łazienka czy inne pomieszczenie w Twoim domu. Wybierz szkło zadrukowane, które nada niepowtarzalnego charakteru otaczającej Cię przestrzeni.

Eleganckie panele szklane z podświetleniem od tyłu

Proponujemy klientom szklane panele do kuchni i szklane panele do łazienki z podświetleniem od tyłu. Podświetlane szkło jest energooszczędne dzięki zastosowaniu matrycy LED. To rozwiązanie jest także bezpieczne – szkło hartowane jest odporne zarówno na uderzenia, jak i zarysowania, a montaż matrycy LED za szklanym panelem minimalizuje ryzyko, że dostanie się tam woda czy para wodna. Podświetlane szkło stanowi jednocześnie dodatkowe źródło światła – doświetla blat roboczy, co ułatwia przygotowanie posiłków.

Szkło zadrukowane – wybierz solidne szkło na wymiar

Oferujemy także szklane panele na wymiar. Szkło na wymiar to najlepsze rozwiązanie – możemy uwzględnić nietypowy montaż szafek kuchennych czy gniazdka elektryczne. Dbamy przy tym o to, aby nasze produkty spełniały oczekiwania Klientów – zadruk szkła realizujemy w technologii UV PRO. Dzięki temu nadruk posiada dobrą jakość i długo utrzymuje się na szkle. Stosujemy przy tym bezpieczne dla środowiska atramenty.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami i złożenia zamówienia na szklane panele do kuchni lub innego pomieszczenia w domu.

Zacznij od wyboru zdjęcia na swoje szkło.