Ładowanie fotografii...
© Monika
Szerokość [cm]
max:
x
Wysokość [cm]
max:
swap_horiz?
Rodzaj wydruku
Podkład
Laminat
Kadr
Standard
Pojedynczy obraz
Kadr
Efekty

Cena przed rabatem: 0zł
Rabat: 0zł
Cena: 0zł
Ilość

Wizualizacje produktu

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Informacje

Fototapety na zewnątrz to produkt, który cieszy się coraz większą popularnością wśród naszych klientów. Jeżeli myślisz o szybkiej metamorfozie elewacji należącego do Ciebie budynku, fototapety na zewnątrz mogą okazać się tym, czego szukasz. Nasze fototapety są odporne na działanie promieni słonecznych i zadrapania – drukujemy je na specjalnej tkaninie. Zainteresowały Cię nasze fototapety na zewnątrz? Skorzystaj z intuicyjnego w obsłudze kreatora – wybierz fototapety, dzięki którym nadasz swojemu budynkowi nowy wygląd.

Fototapety kojarzą się przede wszystkim z metamorfozą wnętrz. Tymczasem jako producenci fototapet przekraczamy kolejną granicę kreatywności, proponując fototapety na zewnątrz.

Jeżeli szukasz alternatywy dla dekoracyjnej deski elewacyjnej, koniecznie sprawdź nasze propozycje zamieszczone w dziale fototapety na zewnątrz. Znajdziesz tu wiele unikalnych wzorów – możesz przebierać wśród tysięcy motywów. Obok krajobrazów czy tematów z kategorii czarno-białe, proponujemy też fototapety na zewnątrz, które będą doskonałym zastępstwem dla murali czy street art.

UWAGA ZNAK WODNY "ADOBE STOCK" PRZY REALIZACJI PRACY ZOSTANIE USUNIĘTY