Tapeta zmywalna jest to tapeta fizelinowao-papierowa zabezpieczona laminatem foliowym, czyli na końcowy produkt składa nam się dwie warstwy materiału. Pierwsza warstwa fizelionowa jest zadrukowywana, po czym na to naklejana jest transparentna folia winylowa, dla zabezpieczenie wydruku. Tak przygotowana tapeta będzie zabezpieczona przed uszkodzeniami mechanicznymi, zabrudzeniami, zachlapaniami wodą oraz inwencją twórczą dzieci :)

Fototapeta jest dzielona na pionowe pasy tzw. bryty.

Co wyróżnia nas na tle konkurencji?

Najważniejszą rzeczą, która nas wyróżnia na tle konkurencji jest fakt posiadania specjalistycznej maszyny do wycinania tapet. To wyklucza jakiekolwiek prace ręczne przy produkcji. Dokładność docięcia uzyskujemy na poziomie 1/10 milimetra i taką samą powtarzalność za każdym razem. Tapeta wycinana ręczne w innych firmach, nigdy nie będzie ładnie pasowała się na ścianie.

Profesjonalnie wyprodukowane tapety to tapety przygotowane do klejenia na styk. Część producentów tapet produkuje tapety na zakładkę tzn. bryt nachodzi na bryt 1-2cm, co powoduje, że w tym miejscu powstaje brzydkie zgrubienie.

My produkujemy tapety zgodnie ze sztuką tapety docięte są na styk.

  • drukujemy na HP LATEX oraz UV HandTop
  • używamy sprawdzonych materiałów
 
Jesteśmy na tyle pewni jakości naszych produktów, że jako jedni z niewielu firm na rynku jesteśmy w stanie zaproponować i montaż tapety i udzielić pisemnej gwarancji na 24 miesiące.

W cenie mogą państwo wybrać dowolne zdjęcie w naszym portalu.